Saray Halı Yıkama
Saray Halı Yıkama

Saray Halı Yıkama

Güncellendi : 23 Kasım 2020 Pazartesi, 21:54

Saray halı yıkama,Saray uygun halı yıkamacı, Saray halı yıkama fabrikasında hijyenik koşullarda halı yıkama ve özel kurutma odaları.

Kirlenen ve çıkarılması zor lekeleri Saray halı yıkama fabrikası ile artık düşünmek zorunda değilsiniz. Saray halı yıkamacı ekibimiz ve son teknoloji Saray halı yıkama makinaları ile her türlü makina ve el dokuması halılarınız özel yıkama teknikleri ile temizlenmektedir.

Saray halı temizleme ekiplerince alınan halılarınız öncelikli olarak Saray halı yıkama fabrikasında bulunan toz alma makinalarında iyice tozu alındıktan sonra yıkama makinalarına alınır. Özel olarak geliştirilen Saray halı yıkama makinasında uygun deterjan ile yıkanan halı kontrol edildikten sonra özel Saray halı kurutma odalarına alınır. Burada bulunan kurutma ortamı özel olarak tasarlanmış ve tozdan arındırılmıştır.

Tüm kontrolleri tamamlanan halılarınız Saray halı yıkama ekibimiz tarafından ambalajlanarak sizlere teslim edilmektedir.Halı Yıkama

Saray Halı Yıkama Fiyatları

Değişen ekonomik şartlar göz önünde olduğunda müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorulardan birisi de Saray halı yıkama fiyatlarıdır. Emiroğlu Saray halı yıkama fabrikasında verilen hizmetler tamamen müşteri memnuniyetine dayalı olarak yapılmaktadır. Saray halı yıkama fiyatları makul ölçülerde müşterilerimize sunulmaktadır.

Saray Halı Yıkama Telefonu : 0 530 204 52 84

Dilerseniz Saray halı yıkama hizmetlerimiz hakkında yukarıdaki numaradan ulaşabilir yada Saray halı yıkama whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.


Paylaş


Etiketler

 Yorumlar ( 0 )

Emiroğlu