Velikoy Halı Yıkama
Velikoy Halı Yıkama

Velikoy Halı Yıkama

Güncellendi : 23 Kasım 2020 Pazartesi, 21:54

Velikoy halı yıkama,Velikoy uygun halı yıkamacı, Velikoy halı yıkama fabrikasında hijyenik koşullarda halı yıkama ve özel kurutma odaları.

Kirlenen ve çıkarılması zor lekeleri Velikoy halı yıkama fabrikası ile artık düşünmek zorunda değilsiniz. Velikoy halı yıkamacı ekibimiz ve son teknoloji Velikoy halı yıkama makinaları ile her türlü makina ve el dokuması halılarınız özel yıkama teknikleri ile temizlenmektedir.

Velikoy halı temizleme ekiplerince alınan halılarınız öncelikli olarak Velikoy halı yıkama fabrikasında bulunan toz alma makinalarında iyice tozu alındıktan sonra yıkama makinalarına alınır. Özel olarak geliştirilen Velikoy halı yıkama makinasında uygun deterjan ile yıkanan halı kontrol edildikten sonra özel Velikoy halı kurutma odalarına alınır. Burada bulunan kurutma ortamı özel olarak tasarlanmış ve tozdan arındırılmıştır.

Tüm kontrolleri tamamlanan halılarınız Velikoy halı yıkama ekibimiz tarafından ambalajlanarak sizlere teslim edilmektedir.Halı Yıkama

Velikoy Halı Yıkama Fiyatları

Değişen ekonomik şartlar göz önünde olduğunda müşterilerimiz tarafından en çok sorulan sorulardan birisi de Velikoy halı yıkama fiyatlarıdır. Emiroğlu Velikoy halı yıkama fabrikasında verilen hizmetler tamamen müşteri memnuniyetine dayalı olarak yapılmaktadır. Velikoy halı yıkama fiyatları makul ölçülerde müşterilerimize sunulmaktadır.

Velikoy Halı Yıkama Telefonu : 0 530 204 52 84

Dilerseniz Velikoy halı yıkama hizmetlerimiz hakkında yukarıdaki numaradan ulaşabilir yada Velikoy halı yıkama whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.


Paylaş


Etiketler

 Yorumlar ( 0 )

Emiroğlu