KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI

_
SON GELİŞMELERİ İZLEYİN
Halı temizleme, Halı yıkama ve bakımı,Halılar birçok ev dekorasyonunda ve dekorasyonunda kullanılmaktadır.Çok çeşit halı vardır ve kullanımı kolaydır.Çok iyi bir dekorasyon. Ama hiçbir şey mükemmel olmayacak, halının güzel görünümünü korumak çok çaba gerektiriyor. Halının temizlenmesi çok önemli bir şeydir. Editör, farklı halıların farklı temizleme yöntemlerine sahip olduğunu, halının nasıl basit ve temiz bir şekilde temizlendiğini hatırlıyor ? Halı nasıl temizlenir ? Ev halısını temizleme yöntemleri nelerdir ? Gözlerinizi açalım ve bir göz atalım !
2020-05-11
DEVAM
Modern toplumdaki her ailenin ev ortamı daha modaya uygun. Mobilya seçimi, sahibinin tercihlerini, kişiliğini ve tadını yansıtıyor. Bu evlerin ortamına olan sevgimizi etkilemiyor. Orada arasında. Halılar binlerce haneye güzellik ve rahatlık getiriyor, çünkü halılar iyi esneklik, ses emilimi vb. Gibi birçok avantaja sahiptir. Ancak halıların büyük dezavantajı, dikkat edilmesi biraz zahmetli olmasıdır. Halı neredeyse her onarım yıkamak sürenin uzun süre süslemek için kullanılmalıdır. Kapaklı halı yıkama Sektöründe kaliteli hizmetler sunan, Ekonomik, Titiz ve hijyenik halı yıkama firmsıyız. Emiroğlu halı yıkama fabrikası
2020-05-10
DEVAM
Halı temizliğinde göz ardı edilmesi kolay şeyler, evinizde herhangi bir hile olup olmadığına bakın Evde halıda bakın, çok temiz olduğunu düşünüyorsunuz, Belki çok temiz görünüyor. Aslında, bazı kirli köşeler gizlidir, yani halılarınızı ne sıklıkla temizliyorsunuz? Halıyı her temizlediğinizde ne yaparsınız? Halı temizleme becerilerine hakim olmalısınız, birlikte bakalım isterseniz.
2020-05-10
DEVAM
Kızılpınar halı yıkama Halı temizliğinde göz ardı edilmesi kolay şeyler, evinizde herhangi bir hile olup olmadığına bakın Evde halıda bakın, çok temiz olduğunu düşünüyorsunuz, Belki çok temiz görünüyor. Aslında, bazı kirli köşeler gizlidir, yani halılarınızı ne sıklıkla temizliyorsunuz? Halıyı her temizlediğinizde ne yaparsınız? Halı temizleme becerilerine hakim olmalısınız, birlikte bakalım isterseniz.
2020-05-10
DEVAM
Emiroğlu halı yıkama Firmamız halı yıkama hizmetlerinde tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri firmamız için büyük önem arz emektedir. Talepleriniz doğrultusunda üstün hijyen barındıran halı yıkama hizmetimize başlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini daha iyi seviyelere taşımak için sektörde gerçekleşen bütün yenilikleri adım adım takip ediyoruz. Yenilikleri takip etmekle yetinmeyen firmamız uygulamaya da geçiriyor. Yenilikçi bakış açımız sayesinde sektörde yer alan bütün rakiplerimizi geride bırakıyoruz. halı yıkama sektörü sanıldığı kadar kolay bir sektör değildir. İçerisinde yer aldığımız sektörün pek çok gereği bulunmaktadır. Bahsi geçen gerekler teknolojiyi de kapsamaktadır.
2020-05-10
DEVAM
NELER YAPIYORUZ HİZMETLERİMİZ

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Kapaklı Hali, kilim yıkama firması, Emiroğlu halı yıkama fabrikası, Garantili temiz halı, Trakyada lider halı yıkama firması, Kapaklı halı yıkama

Halı temizleme ve bakımı

Halılar birçok ev dekorasyonunda ve dekorasyonunda kullanılmaktadır.Çok çeşit halı vardır ve kullanımı kolaydır.Çok iyi bir dekorasyon. Ama hiçbir şey mükemmel olmayacak, halının güzel görünümünü korumak çok çaba gerektiriyor. Halının temizlenmesi çok önemli bir şeydir. Editör, farklı halıların farklı temizleme yöntemlerine sahip olduğunu, halının nasıl basit ve temiz bir şekilde temizlendiğini hatırlıyor ? Halı nasıl temizlenir ? Ev halısını temizleme yöntemleri nelerdir ? Gözlerinizi açalım ve bir göz atalım !

1. ev halı yıkama Yıkama yöntemi

Genel olarak, bazı halılar su ile yıkanabilirken bazıları halı ile yıkanabilir. Yıkamadan önce halının bu şekilde yıkanıp yıkanamayacağını ayırt etmek gerekir. Genel olarak, kimyasal elyaftan yapılmış ev tipi halılar yıkanabilir halılardır. Kimyasal elyaf halı yıkama, elektrikli süpürge, püskürtücü, su emme makinesi ve halı temizleyici gibi araçlar hazırlamalıdır. Sözde yıkama halıyı doğrudan suya koymak değildir. Her şeyden önce, halının geniş bir alanını temizlemek ve iyi bir toz giderme işi yapmak için elektrikli süpürge veya süpürge kullanmanız gerekir.Bu iş iyice temizlenmemiş olsa bile sık sık sürdürülmelidir. Daha sonra temizlik maddesini kullanın, temizlik maddesini seyreltin ve halı üzerine bir püskürtücü ile eşit olarak püskürtün, 10-15 dakika bekleyin ve suyla durulayın. Şu anda, yıkama adımı tamamlanmıştır.Su emme makinesi olan bir ev, halı üzerinde suyu emmek için makineyi kullanabiliyorsa, mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde kurutmak için bir üfleyici de kullanabilirsiniz.

2. ev halı temizleme yöntemleri Kuru temizleme

Su ile yıkama ucuz halılar için temizleme yöntemi ise, yüksek kaliteli halılar kuru temizleme kullanmalıdır. Örneğin, kuru yün, saf yünden yapılmış yün halılar için kullanılabilir. Yıkama prosedürüne uygun olarak, yıkamadan önce, halının elektrikli süpürge, süpürge, halı fırçası vb. Kullanılarak tozdan arındırılması gerekir. Daha sonra halıdaki yerel inatçı lekeleri ayrı ayrı ele almak için özel bir temizleyici kullanın. Tamamlandıktan sonra, seyreltilmiş yüksek köpüklü halı temizleyici kullanın. Yün halı olduğu için, temizlerken halı saçlarını taramak için büyük bir tarak kullanmayı seçebilirsiniz. Halı malzemesinin saç kalitesi kuruduktan sonra, saf yün halı toz ve saçı tekrar temizlemek için elektrikli süpürge veya süpürge kullanmalıdır.

Üç, yedi halı temizleme yöntemi !

Halı temizleme yöntemi 1. Elektrikli süpürge kullanırken yapılan son itme hav yığını yönünde olmalıdır. Temizlerken, diş benzeri veya pürüzlü uçlu aletler kullanmamanın, halı yüzey liflerine zarar vereceğini belirtmek gerekir. Halı pürüzsüz değilse, sıcak suya batırılmış temiz bir havluyla silmeniz, düz bir tarakla taramanız, demir peddeki ıslak bir bezle ütülemeniz ve orijinal durumunu düzeltmek için saçla düzeltmeniz gerekir.

Halı yöntemde, iki, tercihen haftada bir vakum halı kez, şu anda, orada, çubuk ve modu temizleme üç tür dönen bir kıl fırça dokunarak, sadece emme elektrikli süpürge halı tüylü yakın için geçerlidir ; ve yün Yalnızca halı için emme fonksiyonlu bir elektrikli süpürge kullanın.

Halı temizleme yöntemi Mobilyaların bacaklarının halıya değdiği üç tane, minderler yerleştirilmeli veya mobilyalar sık ​​sık hareket ettirilmelidir ; kaplamanın şiddetli aşınma ile korunmasına ek olarak, konum da değiştirilebilir. Halının yüzey tabakasının liflerinde toz birikmesi nedeniyle, üst düzey halıyı korumanın en iyi yolu, yünün yönü boyunca vakumlamak için genellikle elektrikli süpürge kullanmaktır, böylece halı temiz tutulabilir.

Halı temizleme yöntemi 4. Yanlışlıkla halının üzerine kahve dökerseniz, suyu kuru bir bez veya yüz mendili ile emebilir, daha sonra aynı miktarda likör ve alkolü lekeye karıştırabilir ve kuru bir bezle silebilirsiniz. Likör yoksa, sirke de aynı etkiye sahiptir. Bu nedenle, evinizde kalan likör varsa, onu iyi kullanabilir ve temiz bir ev tutabilirsiniz. Kahveye ek olarak, siyah çay da dahil olmak üzere kolayca kontamine olan gıda lekeleri de aynı şekilde çıkarılabilir.

Halı temizleme yöntemi 5. Belirli bir oranda un, rafine tuz ve alçı tozu (6: 1 : 1) oranında koyun, kuruması için ısıtmak ve soğutmak için su ve macun kullanın, sonra küçük parçalara bastırın ve halıya serpin Kirliyse, toz haline gelene kadar halı üzerinde yuvarlamak için sert bir fırça kullanın ve daha sonra temizlemek için bir elektrikli süpürge kullanın.

Halı temizleme yöntemi 6. 4 ılık suya 4 bardak sirke ekleyin , havluyla nemlendirin, iyice sıkın ve silin. Sirke sadece halının renginin solmasını veya solmasını önlemekle kalmaz, aynı zamanda evcil hayvan kokularını da ortadan kaldırır ( soda suyunun koku giderici etkisi de vardır ) . Sildikten sonra, kuruması için havalandırılan bir yerde bırakın . Halıları tozdan arındırma yöntemiyle temizlerken, önce tozun uçmasını önleme işlevi olan bir miktar tuz serpebilirsiniz. Tuz tozu emebildiğinden, küçük tozlar bile temiz bir şekilde temizlenebilir. Aynı zamanda halıyı daha dayanıklı hale getirebilir ve renkleri güzel tutabilir.

Halı temizleme yöntemi 7. Eğer sakız halının üzerine kazara yapışırsa, önce plastik bir torbaya buz koyabilir ve sakızın katılaşmasını sağlamak için sakız üzerine bastırabilir ve ardından elinizle teste basabilirsiniz. Bir fırça veya diş fırçası ile çekin ve ardından bir fırça ile iyice fırçalayın. Kimyasal seyreltici maddeleri keyfi olarak kullanmayın, çünkü bu halıya zarar verir ve ödemez.

4. ev halı temizleme yöntemleri için İpuçları

Üretilen temizlik ürünlerini kullanmaya ek olarak, aslında ev halılarında bazı lekelerle uğraşmak için kullanılabilecek birçok küçük hile vardır.Malları satın almak için mağazaya gitmeye gerek yoktur.

 1. Toz giderme: Unu, rafine edilmiş tuzu ve talk'ı suda karıştırabilir, macun haline getirmek için beyaz şarap ekleyebilir, ardından soğutulmuş macun karışımını halının üzerindeki küçük parçalara eşit şekilde kesebilir ve kuru bir fırça ile fırçalayabilirsiniz. Başka bir yöntem daha basittir, halıyı ıslatılmış bir sabun süpürgesi ile süpürmek, daha sonra ev halısına tuz serpin ve tekrar süpürmek, tozu emebilir ( ancak bu yöntem sabunlu su elde etmek çok kolaydır, yanlış işlem düşmek kolay değildir Toz ) .
 2. İçecek lekeleri: Kahve, kola, meyve suyu vb. Gibi içecek lekeleri, halıya dokunduğunda nemi emmek için kuru bir bez veya yüz mendili ile hızla emilmelidir. Sonra paçavra sirke ile nemlendirin ve lekenin üzerine hafifçe vurun Halının üzerindeki leke yakında kaybolacaktır. Alternatif olarak, önce suyu emmek için kuru bir bez veya yüz mendili kullanabilir, daha sonra leke üzerinde aynı miktarda likör ve alkolü karıştırabilir ve kuru bir bezle silebilirsiniz.
 3. Yemeklik yağ lekeleri: Yağlı lekeler halının üzerine yanlışlıkla düşürülürse, bitkisel yağ, dondurma vb.Gibi temizlenmesi zordur. Çıkarmak için benzin veya klorlu karbon ve diğer uçucu çözücüleri kullanabilirsiniz, hala kalıntı varsa, temizlemek için alkol kullanabilirsiniz.
 4. Soya sosu: Soya sosu da halılarda yaygın bir lekedir. Halıdaki soya sosu suyu soğuk suyla fırçalanabilir ve daha sonra deterjanla çıkarılabilir. Oturma odasında kanepe sehpa halısında bazı eski soya sosu lekeleri varsa, ılık su kullanmanız ve halıyı fırçalamak için deterjan ve amonyak eklemeniz ve ardından suyla temizlemeniz gerekir.
 5. Vomitous lekeleri: Çok fazla içerseniz, kusma halının kirlenmesine neden olabilir Bu lekeleri nasıl koruyabilir ve temizleyebilirsiniz ? Aslında, silmek için benzin kullanabilir veya silmek için sabun sıvısına alkol ekleyebilirsiniz ve daha sonra yıkayın. Halılar iyidir.
 6. Koku Giderme: Halıyı taze bir preparatla kokudan arındırın, en yaygın kullanılanı ılık su + sirke. Genel olarak, bir çözelti oluşturmak için 4 fincan sirke eklemek için 4 ısınma suyu seçebilir , kuru bezleri nemlendirebilir ve halıyı silebilirsiniz. Sirke sadece kokuyu gidermekle kalmaz, aynı zamanda halının renginin solmasını da önler. Sildikten sonra halıyı kuruması için havalandırılan bir yere yerleştirin.
 7. Halının üzerine yapışan sakızı çıkarın

İlk olarak buz küplerini plastik bir torbaya koyun ve sakızın katılaşmasına izin vermek için sakız üzerine bastırın, sonra sakız tamamen sert olduğunda test etmek için elinizle bastırın. Çıkarmak için bir fırça veya diş fırçası kullanın ve ardından iyice temizlemek için bir fırça kullanın. Kimyasal seyreltici maddeleri keyfi olarak kullanmayın, çünkü bu halıya zarar verir ve ödemez.

 

Halı nasıl temizlenir ? Ev halısını temizlemenin yöntemleri nelerdir ? Yukarıda ev halısı yıkama ve kuru temizleme için genel temizlik yöntemleri ve halının temizlenmesi için bazı ipuçları gösterilmektedir Umarım halı temizleme sorununu çözmenize yardımcı olabilir. Bu değer küçük bir yol, anladın ? Sen Oh denemek isteyebilirsiniz, halı temizlik ve bakım sorunları var edersek.
5. Halı bakımı ve önlemleri

 1. Halı haftada bir kez vakumlanmalıdır
 • un 600 rafine gramı 100 g talk , 100 g su ile karıştırma, ilave edildi , 30 likör ml.
 • Önce karışımı ısıtın ve bir macun haline getirin Soğuduktan sonra parçalara ayırın ve halının üzerine eşit bir şekilde yayın ve ardından lekeleri çıkarmak için kuru bir fırça ve pazen ile silin.
 • Halının üzerine çok ince tuzu sürün ve halı tozunu temiz ve parlak hale getirmek için halıyı geri süpürmek için sabunlu suda pişirilmiş bir bambu süpürgesi kullanın.
 • Evde bir elektrikli süpürgeniz yoksa, eski bir bezi veya çarşafı alabilir, suya batırabilir, sıkabilir, halıya yayabilir ve daha sonra dekontaminasyon amacıyla nemli eski bezin üzerine toz adsorbe etmek için tekrar tekrar tahta bir çubukla çırpabilirsiniz.
 • Nötr sabun sıvısını kaynar suyla çözün ve 1 çorba kaşığı boraks ekleyin , sıcaklığın 60 ℃ ' ye düşmesini bekleyin , sonra halının içine koyun, 3-4 saat bekletin , sonra 40-50 at' de ılık suda toplayın ve sonunda yıkayın. Ilık suyla durulayın Temizlenmemiş kirli alanlar varsa, hafifçe ovalamak için banyo deterjanına batırılmış küçük bir fırça kullanın.
 1. Halının rengi artık parlak, parlak renkli eski halı, halı üzerinde serpin tuzuna gece kullanılabilir ilk yapmak olur 2 tuz sabah kaldırmak için temiz bir bez ile, parlak renkli halı olacak kurtarma.
 2. Konumu değiştirin, eşit şekilde giyin: Halıyı birkaç yıl boyunca eşit olarak kullandıktan sonra, eşit şekilde aşınması için pozisyonu değiştirmek en iyisidir. Bazı yerlerde düzensizlikler olduğunda, hafifçe dokunmanız gerekir veya hafifçe uygulamak için bir buharlı ütü veya sıcak havlu kullanabilirsiniz.
 3. Kapsamlı temizlik: Halıyı taze tutmak için halının kapsamlı ve dikkatli bir şekilde temizlenmesi için elektrikli süpürge kullanmak en iyisidir. Genellikle bir yıllık kullanımdan sonra halının iyice temizlenmesi gerekir. Yüksek kaliteli bir halıysa, temizlik için profesyonel bir halı temizleme şirketine gönderebilirsiniz.

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Emiroğlu halı yıkama Fabrikası

Firmamız hakında detaylı bilgi almak için bizimle iletişimi geçin KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Çerkezköy, Kapaklı, Trakya bölgesinde Garantili Halı Yıkama firması, Hijyen ve kaliteli temizleme hizmeti veren lider Halı yıkamacı Firmasıyız

Halı yıkama Nedir?

Halı yıkamanın ve temizlemenin iki temel yöntemi vardır: kuru ve ıslak. Kuru yöntem kapsülleme kullanır. Çalışma prensibi şu şekildedir: Halı yıkamada gevşek kiri çıkarmak için halıyı vakumlayın, önce derin kiri gevşetmeye yardımcı olmak için püskürtün, ardından kapsülleme tozunu serbestçe serpin (talaş gibi görünür), fırçalayın Bu süre zarfında 20 dakika bekledikten sonra, toz tozu emecek ve vakumlayacaktır. Halı yıkama işinde Islak işlem aynı şekilde başlar, ancak üzerine toz serpmek yerine, sıcak deterjan çözeltisi halıya uygulanır ve vakum hortumu emilir. Bu, halının türüne ve hava koşullarına bağlı olarak halının ıslanmasını ve genellikle 8 ila 12 saat içinde kurumasını sağlar. Halı yıkama Bu iki yöntemde kullanılan kimyasallar özellikle iş için tasarlanmıştır ve "sert" değildir. Halı yıkama Kimyasalların kullanılmaması iş kalitesini düşürür ve işi tekrar yapmak için birini aramanız gerektiği anlamına gelebilir. Ben şahsen ıslak yöntem (sıcak su çıkarma) en iyi yöntem olduğunu düşünüyorum. Halı yıkama Kurutma süresi kritik ise, o zaman iyi bir deterjan kurutma süresini büyük ölçüde hızlandırmak için güçlü bir zemin fan ile donatılmış olmalıdır. Halı yıkama firmasını bulmak için Google'da arama yapın ve geri bildirim puanını kontrol edin. Halı yıkama firmasını Hemen çıkabilecek birini bulmak yerine iyi bir şirket kurmak için birkaç hafta beklemek daha iyidir.

Çerkezköy, Kapaklı, Trakya bölgesinde Garantili Halı Yıkama firması, Hijyen ve kaliteli temizleme hizmeti veren lider Halı yıkamacı Firmasıyız KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Firmamız hakında detaylı bilgi almak için bizimle iletişimi geçin

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Firması

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Firmaları

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Yapanlar

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Fabrikası

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Şirketi

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Fiyatları

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI kaç tl

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Yerleri

KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Telefon numarası


Kapaklı Hali
kilim yıkama firması
Emiroğlu halı yıkama fabrikası
Garantili temiz halı
Trakyada lider halı yıkama firması
Kapaklı halı yıkama
KAPAKLI HALI YIKAMA FİRMASI Emiroğlu halı yıkama Fabrikası
kilim yıkama firması Trakyada lider halı yıkama firması Kapaklı halı yıkama Garantili temiz halı Emiroğlu halı yıkama fabrikası Kapaklı Hali