Kanepe Koltuk Yıkama

Kanepe Koltuk Yıkama

Güncellendi : 9 Kasım 2020 Pazartesi, 20:53

Evimiz yada işyerlerimizde kullanığınız koltuklar kanepeler ekimiz tarafından özel koltuk yıkama makinası ile yıkanıyor.

Ev ve işyerlerinde kullandığınız koltuklar ve kanepeler zaman içerisinde kirlenerek canlılıklarını kaybederler. Koltukların ve kanepelerin temizlenmesi zahmetli bir iştir. Bazen evimizde kendi çabalarımız ile temizlemek saatlerimi alır ve bir hayli efor harcamak zorunda kalırsınız. Koltuk kanepe yıkama işinde dikkat etmez iseniz yanlış detarjan ile koltuklarınıza ve kanepelerinize ciddi zararlar verebilirsiniz.

Şimdi koltuk yıkama ve kanepe yıkama işlemleri Emiroğlu ile çok kolay. Kullandığınız kanepe ve koltuklar tecrübeli ekip ve uygun deterjanlarla otomatik makinalarımızla itina ile yıkanıyor.

Kanepe ve koltuk yıkama konusunda ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetlerimizi arayarak alabilir yada whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu icerik 143 kişi tarafından incelendi.


İçerik Görselleri
Kanepe Koltuk Yıkama
Paylaş
Whatsapp

 Yorumlar ( 0 )

  Diğer İçerikler
Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Her türlü stor perde yıkama, stor perde temizleme hizmetleri.Kanepe Koltuk Yıkama

Kanepe Koltuk Yıkama

Evimiz yada işyerlerimizde kullanığınız koltuklar kanepeler ekimiz tarafından özel koltuk yıkama makinası ile yıkanıyor.Yatak Yorgan Battaniye Yıkama

Yatak Yorgan Battaniye Yıkama

Her nevi kullandığınız yatak, yorgan ve battaniyeleriniz tam otomatik makinalarda yıkanarak teslim edilir.Halı Yıkama

Halı Yıkama

Makina ve el dokuması halılarınız özel olarak titizlikle halı yıkama fabrikamızda uzman personelimiz ile yıkanmaktadır.Emiroğlu