Kapaklı Halı Yıkama | Emiroğlu

Emiroğlu Halı Yıkama

Emiroğlu halı yıkama fabrikasında ürünleriniz son teknojik makinalarda itina ile yıkanmaktadır. Halı, kilim, battaniye,yatak,yorgan, stor perdeleriniz konusunda uzman personelimiz tarafından itina ile yıkanmaktadır.

Emiroğlu halı yıkama fabrikasında, müşteriden getiilen halılar öncelikli olarak toz silkeleme makinasından geçirilerek tozları alınmaktadır. Toz makinasından geçirilmeyen hiç bir ürün yıkamaya direk olarak SOKULMAMAKTADIR. Toz alma makinası firmamızın ayrıcalıklı bir makinasıdır.

Daha sonra kontrolü yapılan halı, halı yıkama makinasına alınır. Personel tarafından titizlikle takibi yapılan yıkama işleminden sonra halılarımız kurutma bölümüne alınmaktadır.

Kurutma bölümünde yıkanan halıların herhangi bir dış etkenden etkilenmemesi özel olarak tasarladığımız kurutma odalarıdır. Burada sıcak hava fanları tarafından kurutulur. Kurutma işleminden sonra başka bir makinada halı kontrolden geçirilerek paketleme servisine getirilmektedir. Özel olarak emiroğlu ambalajlarına konularak müşteriye ulaştırılmaktadır.

Halı yıkama sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle yüzlerce müşteriye hizmet vermenin gururunu taşımaktayız. Sizde Emiroğlu halı yıkama ayrıcalığından faydalanmak için bizleri 7/24 müşteri hizmetleri hattımızdan aramanız yada whatsapp iletişim hattımızdan yazmanız yeterli.

Whatsapp


Emiroğlu Halı Yıkama